| Uksejaama C112 (4-juhtmeline) füüsilised omadused | |
| Materjal | Plastik |
| Toiteallikas | Sisemonitori toega |
| Kaamera | 720P lainurkobjektiiv |
| Vaatenurk | 100°(K) / 50°(V) / 120°(S) |
| Paigaldamine | Pinnapaigaldus |
| Mõõtme | 130 x 50 x 28,4 mm |
| Töötemperatuur | -10℃ kuni +55℃ |
| Säilitustemperatuur | -40 ℃ kuni +70 ℃ |
| Tööniiskus | 10–90% (mittekondenseeruv) |
| Sisemonitori E216A (4WIRE) füüsikalised omadused | |
| Süsteem | Linux |
| Ekraan | 7-tolline TFT LCD-ekraan |
| Ekraan | Mahtuvuslik puutetundlik ekraan |
| Resolutsioon | 1024 x 600 |
| Materjal | Plastik |
| Toiteallikas | POE või DC 12V |
| WiFi | 2.4G, 802.11b/g/n*(valikuline) |
| Paigaldamine | Pinnapaigaldus |
| Mõõtme | 195 × 130 × 17 mm |
| Töötemperatuur | -10℃ kuni +55℃ |
| Säilitustemperatuur | -10 ℃ kuni +60 ℃ |
| Tööniiskus | 10–90% (mittekondenseeruv) |
| Heli ja video | |
| Helikoodek | G.711 |
| Videokoodek | H.264 |
| Valguskompensatsioon | LED-valge valgus |
| SadamC112 (4 JUHTMEGA) | |
| 4-juhtmeline port | 1 |
| Relee väljund | 1 (COM NC puudub) |
| SadamE216A (4 JUHTMEGA) | |
| TF-kaardi pesa | 1 |
| Häire sisendport | 4 |
| Häire väljund | 1 |
| Relee väljund | 1, KOM-i pole |
| 4-juhtmeline port | 1 uksejaama jaoks |
Andmeleht 904M-S3.pdf







