| Meatotino Faaletino o le Door Station C112(4WIRE) | |
| Meafaitino | Palasitika |
| Paoa sapalai | Fa'amalosia e le Indoor Monitor |
| Meapueata | Tioata Lautele 720P |
| Tulimanu o le Va'ai | 100°(H) / 50°(V) / 120°(D) |
| Fa'apipi'iina | Fa'apipi'iina o le Luga |
| Fua | 130 x 50 x 28.4 mm |
| Vevela o le Galuega | -10℃ - +55℃ |
| Vevela o le Teuina | -40℃ - +70℃ |
| Susū o le Galuega | 10%-90% (e le fa'aputuina) |
| Meatotino Fa'aletino o le Mata'itu i Totonu E216A(4WIRE) | |
| Faiga | Linux |
| Fa'aali | 7-inisi TFT LCD |
| Laupapa | Lau pa'i fa'apitoa |
| Iugafono | 1024 x 600 |
| Meafaitino | Palasitika |
| Paoa sapalai | POE po'o le DC 12V |
| Wi-Fi | 2.4G,802.11b/g/n*(Filifiliga) |
| Fa'apipi'iina | Fa'apipi'iina o le Luga |
| Fua | 195 x 130 x 17 mm |
| Vevela o le Galuega | -10℃ - +55℃ |
| Vevela o le Teuina | -10℃ - +60℃ |
| Susū o le Galuega | 10%-90% (e le fa'aputuina) |
| Leo ma Vitio | |
| Fa'akomepiuta o le Leo | G.711 |
| Fa'akomepiuta Vitio | H.264 |
| Taui Mama | Moli paʻepaʻe LED |
| Uafu oC112(4WIRE) | |
| Uafu uaea e 4 | 1 |
| Fa'asalauina i fafo | 1 (LEAI SE COM NC) |
| Uafu oE216A(4WIRE) | |
| Pusa mo le Kata TF | 1 |
| Uafu Ulufale Fa'ailoilo | 4 |
| Fa'asalalauga Fa'ailoilo | 1 |
| Fa'asalalauga o le Relay | 1, LEAI SE COM |
| Uafu uaea e 4 | 1 mo le Nofoaga o le Faitoto'a |
Pepa Fa'amaumauga 904M-S3.pdf







