| Fizične lastnosti domofona C112 (4WIRE) | |
| Material | Plastika |
| Napajalnik | Poganja notranji monitor |
| Kamera | Širokokotni objektiv 720P |
| Kot gledanja | 100°(V) / 50°(Š) / 120°(Š) |
| Namestitev | Površinska montaža |
| Dimenzija | 130 x 50 x 28,4 mm |
| Delovna temperatura | -10℃ - +55℃ |
| Temperatura shranjevanja | -40℃ - +70℃ |
| Delovna vlažnost | 10 %–90 % (brez kondenzacije) |
| Fizične lastnosti notranjega monitorja E216A (4WIRE) | |
| Sistem | Linux |
| Prikaz | 7-palčni TFT LCD |
| Zaslon | Kapacitivni zaslon na dotik |
| Ločljivost | 1024 x 600 |
| Material | Plastika |
| Napajalnik | POE ali DC 12V |
| Brezžično omrežje | 2,4 G, 802.11 b/g/n* (neobvezno) |
| Namestitev | Površinska montaža |
| Dimenzija | 195 x 130 x 17 mm |
| Delovna temperatura | -10℃ - +55℃ |
| Temperatura shranjevanja | -10℃ - +60℃ |
| Delovna vlažnost | 10 %–90 % (brez kondenzacije) |
| Zvok in video | |
| Zvočni kodek | G.711 |
| Video kodek | H.264 |
| Kompenzacija svetlobe | LED bela svetloba |
| PristaniščeC112 (4-žični) | |
| 4-žični priključek | 1 |
| Relejni izhod | 1 (BREZ KOMUNIKACIJE NC) |
| PristaniščeE216A (4-ŽIČNO) | |
| Reža za kartico TF | 1 |
| Vhodna vrata za alarm | 4 |
| Izhod alarma | 1 |
| Relejni izhod | 1, BREZ KOM |
| 4-žični priključek | 1 za domofon |
Podatkovni list 904M-S3.pdf







