| Toetra ara-batana an'ny Door Station C112(4WIRE) | |
| KEVITRA | Plastika |
| Herin'aratra | Ampiasain'ny Fanaraha-maso anatiny |
| Fakan-tsary | Lensa zoro mivelatra 720P |
| Zoro fijerena | 100°(H) / 50°(V) / 120°(D) |
| Fametrahana | Fametrahana ety ambonin'ny tany |
| lafiny | 130 x 50 x 28.4 mm |
| Mari-pana miasa | -10℃ - +55℃ |
| Mari-pana fitahirizana | -40℃ - +70℃ |
| Hamandoana miasa | 10%-90% (tsy mivaingana) |
| Toetra ara-batana amin'ny fanaraha-maso anatiny E216A (4WIRE) | |
| RAFITRA | Linux |
| miseho | LCD TFT 7-inch |
| Efijery | Ecran tactile capacitive |
| vahaolana | 1024 x 600 |
| KEVITRA | Plastika |
| Herin'aratra | POE na DC 12V |
| Wifi | 2.4G, 802.11b/g/n* (Tsy voatery) |
| Fametrahana | Fametrahana ety ambonin'ny tany |
| lafiny | 195 x 130 x 17 mm |
| Mari-pana miasa | -10℃ - +55℃ |
| Mari-pana fitahirizana | -10℃ - +60℃ |
| Hamandoana miasa | 10%-90% (tsy mivaingana) |
| Feo sy Lahatsary | |
| Kaody feo | G.711 |
| Kaody horonan-tsary | H.264 |
| Fanonerana Hazavana | Jiro fotsy LED |
| Seranan-tsambon'iC112(4WIRE) | |
| Seranan-tsambo 4-tariby | 1 |
| Fampitana mivoaka | 1 (TSY MISY COM NC) |
| Seranan-tsambon'iE216A(4WIRE) | |
| Sela karatra TF | 1 |
| Seranan-tsambo fidirana fanairana | 4 |
| Famoahana fanairana | 1 |
| Fivoahana amin'ny relay | 1, TSY MISY COM |
| Seranan-tsambo 4-tariby | 1 ho an'ny Gara Varavarana |
Takelaka angona 904M-S3.pdf







