| Physikalesch Eegeschafte vun der Dierstatioun C112 (4WIRE) | |
| Material | Plastik |
| Stroumversuergung | Ugedriwwe vun engem Indoor Monitor |
| Kamera | 720P Wäitwénkelobjektiv |
| Betrachtungswénkel | 100°(H) / 50°(V) / 120°(D) |
| Installatioun | Uewerflächenmontage |
| Dimensioun | 130 x 50 x 28,4 mm |
| Aarbechtstemperatur | -10℃ - +55℃ |
| Lagertemperatur | -40℃ - +70℃ |
| Aarbechtsfiichtegkeet | 10%-90% (net kondenséierend) |
| Physikalesch Eegeschafte vum Indoor Monitor E216A (4DREE) | |
| System | Linux |
| Display | 7-Zoll TFT LCD-Bildschierm |
| Écran | Kapazitiven Touchscreen |
| Opléisung | 1024 x 600 |
| Material | Plastik |
| Stroumversuergung | POE oder DC 12V |
| Wi-Fi | 2.4G, 802.11b/g/n*(Optional) |
| Installatioun | Uewerflächenmontage |
| Dimensioun | 195 x 130 x 17 mm |
| Aarbechtstemperatur | -10℃ - +55℃ |
| Lagertemperatur | -10℃ - +60℃ |
| Aarbechtsfiichtegkeet | 10%-90% (net kondenséierend) |
| Audio & Video | |
| Audio-Codec | G.711 |
| Video-Codec | H.264 |
| Liichtkompensatioun | LED wäisst Liicht |
| Hafen vunC112 (4-Drot) | |
| 4-Drot-Port | 1 |
| Relais-Ausgang | 1 (KENG KOMM NC) |
| Hafen vunE216A (4-Drot) | |
| TF Kaarteslot | 1 |
| Alarm-Input-Port | 4 |
| Alarmausgang | 1 |
| Relaisausgang | 1, KEE KOM |
| 4-Drot-Port | 1 fir Dierstatioun |
Datenblatt 904M-S3.pdf







