| Proprietas Physica Stationis Ostii C112(4WIRE) | |
| Materia | Plasticum |
| Fons Potentiae | Monitore Interiori Potestatem Habens |
| Camera | Lens Angularis 720P |
| Angulus Visionis | 100° (A) / 50° (V) / 120° (P) |
| Installatio | Superficialis Affixatio |
| Dimensio | 130 × 50 × 28.4 mm |
| Temperatura Operativa | -10℃ - +55℃ |
| Temperatura Reponendi | -40℃ - +70℃ |
| Humiditas Laboris | 10%-90% (non condensans) |
| Proprietates Physicae Monitoris Interioris E216A(4WIRE) | |
| Systema | Linux |
| Ostendere | LCD TFT septem unciarum |
| Velum | Tegumentum tactile capacitivum |
| Resolutio | 1024 × 600 |
| Materia | Plasticum |
| Fons Potentiae | POE vel DC 12V |
| Wi-Fi | 2.4G, 802.11b/g/n* (Optionale) |
| Installatio | Superficialis Affixatio |
| Dimensio | 195 × 130 × 17 mm |
| Temperatura Operativa | -10℃ - +55℃ |
| Temperatura Reponendi | -10℃ - +60℃ |
| Humiditas Laboris | 10%-90% (non condensans) |
| Audio et Video | |
| Codec Audio | G.711 |
| Codec Video | H.264 |
| Compensatio Lucis | Lux alba LED |
| PortusC112(4 FILA) | |
| Portus quattuor filorum | 1 |
| Egressus Relais | 1 (NULLA COM NC) |
| PortusE216A (4 FILA) | |
| Fissura pro charta TF | 1 |
| Portus Ingressus Alarmae | 4 |
| Exitus Alarmae | 1 |
| Exitus Relais | 1, NULLA COM |
| Portus quattuor filorum | 1 pro Statione Ostii |
Scheda datorum 904M-S3.pdf







