| C112 (4WIRE) эшик станциясынын физикалык касиети | |
| Материал | Пластик |
| Электр камсыздоо | Ички монитор менен иштейт |
| Камера | 720P кең бурчтуу линза |
| Көрүү бурчу | 100°(бийиктик) / 50°(көктүк) / 120°(т.к.) |
| Орнотуу | Бетке орнотуу |
| Өлчөмү | 130 x 50 x 28.4 mm |
| Иштөө температурасы | -10℃ - +55℃ |
| Сактоо температурасы | -40℃ - +70℃ |
| Жумушчу нымдуулук | 10%-90% (конденсацияланбайт) |
| Ички монитордун физикалык касиети E216A(4WIRE) | |
| Система | Linux |
| Дисплей | 7 дюймдук TFT LCD экран |
| Экран | Сыйымдуулуктагы сенсордук экран |
| Чечилиши | 1024 x 600 |
| Материал | Пластик |
| Электр камсыздоо | POE же DC 12V |
| Wi-Fi | 2.4G, 802.11b/g/n* (Милдеттүү эмес) |
| Орнотуу | Бетке орнотуу |
| Өлчөмү | 195 x 130 x 17 мм |
| Иштөө температурасы | -10℃ - +55℃ |
| Сактоо температурасы | -10℃ - +60℃ |
| Жумушчу нымдуулук | 10%-90% (конденсацияланбайт) |
| Аудио жана видео | |
| Аудио кодек | G.711 |
| Видео кодек | H.264 |
| Жарыкты компенсациялоо | LED ак жарык |
| ПортC112(4ЗЫМ) | |
| 4 зымдуу порт | 1 |
| Реле чыгуу | 1 (COM NC жок) |
| ПортE216A(4ЗЫМ) | |
| TF карта уячасы | 1 |
| Сигнализация киргизүү порту | 4 |
| Сигнализациянын чыгышы | 1 |
| Реле чыгаруу | 1, COM ЖОК |
| 4 зымдуу порт | 1 эшик станциясы үчүн |
904M-S3.pdf маалымат баракчасы







