| Maoin Fhisiciúil Stáisiún Doras C112 (4WIRE) | |
| Ábhar | Plaisteach |
| Soláthar Cumhachta | Cumhachtaithe ag Monatóir Laistigh |
| Ceamara | Lionsa Uillinn Leathan 720P |
| Uillinn Féachana | 100°(A) / 50°(V) / 120°(D) |
| Suiteáil | Gléasadh Dromchla |
| Toise | 130 × 50 × 28.4 mm |
| Teocht Oibre | -10℃ - +55℃ |
| Teocht Stórála | -40℃ - +70℃ |
| Taise Oibre | 10%-90% (gan chomhdhlúthú) |
| Maoin Fhisiceach an Mhonatóra Laistigh E216A(4WIRE) | |
| Córas | Linux |
| Taispeáin | Scáileán TFT LCD 7 n-orlach |
| Scáileán | Scáileán tadhaill toilleasach |
| Rún | 1024 x 600 |
| Ábhar | Plaisteach |
| Soláthar Cumhachta | POE nó DC 12V |
| Wi-Fi | 2.4G, 802.11b/g/n*(Roghnach) |
| Suiteáil | Gléasadh Dromchla |
| Toise | 195 x 130 x 17 mm |
| Teocht Oibre | -10℃ - +55℃ |
| Teocht Stórála | -10℃ - +60℃ |
| Taise Oibre | 10%-90% (gan chomhdhlúthú) |
| Fuaim & Físeán | |
| Códac Fuaime | G.711 |
| Códc Físeáin | H.264 |
| Cúiteamh Solais | Solas bán faoi stiúir |
| CalafortC112 (4 SHREANG) | |
| Port 4-shreang | 1 |
| Athsheoladh Amach | 1 (GAN COM NC) |
| CalafortE216A(4 SHREANG) | |
| Sliotán Cárta TF | 1 |
| Port Ionchuir Aláraim | 4 |
| Aschur Aláraim | 1 |
| Aschur Athsheachadáin | 1, GAN COM |
| Port 4-shreang | 1 do Stáisiún Doras |
Bileog Sonraí 904M-S3.pdf







