| Pruprietà fisica di a stazione di porta C112 (4WIRE) | |
| Materiale | Plastica |
| Alimentazione elettrica | Alimentatu da u Monitor Internu |
| Camera | Obiettivu grandangulu 720P |
| Angulu di visualizazione | 100°(A) / 50°(V) / 120°(P) |
| Installazione | Montaggio in superficia |
| Dimensione | 130 x 50 x 28,4 mm |
| Temperatura di travagliu | -10℃ - +55℃ |
| Temperatura di almacenamentu | -40℃ - +70℃ |
| Umidità di travagliu | 10%-90% (senza cundensazione) |
| Pruprietà fisica di u monitor internu E216A (4WIRE) | |
| Sistema | Linux |
| Mostra | LCD TFT di 7 pollici |
| Schermu | Schermu tattile capacitivu |
| Risoluzione | 1024 x 600 |
| Materiale | Plastica |
| Alimentazione elettrica | POE o DC 12V |
| Wi-Fi | 2.4G, 802.11b/g/n* (Opzionale) |
| Installazione | Montaggio in superficia |
| Dimensione | 195 x 130 x 17 mm |
| Temperatura di travagliu | -10℃ - +55℃ |
| Temperatura di almacenamentu | -10℃ - +60℃ |
| Umidità di travagliu | 10%-90% (senza cundensazione) |
| Audio è Video | |
| Codec audio | G.711 |
| Codec Video | H.264 |
| Compensazione di a luce | Luce bianca LED |
| Portu diC112 (4 FILI) | |
| Portu à 4 fili | 1 |
| Relè Out | 1 (NISUNA COM NC) |
| Portu diE216A (4 FILI) | |
| Slot per carta TF | 1 |
| Portu d'entrata d'allarme | 4 |
| Surtita d'allarme | 1 |
| Uscita di relè | 1, NISUNA COM |
| Portu à 4 fili | 1 per Postazione di Porta |
Scheda tecnica 904M-S3.pdf







