| Fisiese Eienskap van Deurstasie C112 (4DRAAD) | |
| Materiaal | Plastiek |
| Kragtoevoer | Aangedryf deur Binnemonitor |
| Kamera | 720P wyehoeklens |
| Kykhoek | 100°(H) / 50°(V) / 120°(D) |
| Installasie | Oppervlakmontering |
| Dimensie | 130 x 50 x 28.4 mm |
| Werktemperatuur | -10℃ - +55℃ |
| Bergingstemperatuur | -40℃ - +70℃ |
| Werksvogtigheid | 10%-90% (nie-kondenserend) |
| Fisiese Eienskap van Binnemonitor E216A (4DRAAD) | |
| Stelsel | Linux |
| Vertoon | 7-duim TFT LCD |
| Skerm | Kapasitiewe aanraakskerm |
| Resolusie | 1024 x 600 |
| Materiaal | Plastiek |
| Kragtoevoer | POE of GS 12V |
| Wi-Fi | 2.4G, 802.11b/g/n*(Opsioneel) |
| Installasie | Oppervlakmontering |
| Dimensie | 195 x 130 x 17 mm |
| Werktemperatuur | -10℃ - +55℃ |
| Bergingstemperatuur | -10℃ - +60℃ |
| Werksvogtigheid | 10%-90% (nie-kondenserend) |
| Oudio en video | |
| Oudio-kodek | G.711 |
| Video-kodek | H.264 |
| Ligkompensasie | LED wit lig |
| Hawe vanC112(4DRAAD) | |
| 4-draadspoort | 1 |
| Relais Uit | 1 (GEEN KOM NC) |
| Hawe vanE216A (4-DRAAD) | |
| TF-kaartgleuf | 1 |
| Alarm-invoerpoort | 4 |
| Alarmuitvoer | 1 |
| Relaisuitset | 1, GEEN KOM |
| 4-draadspoort | 1 vir Deurstasie |
Datablad 904M-S3.pdf







